5. 10. 15

tel. 61 44 85 444
adres mailowy: moda@juppi.eu

Sklep JUPPI / 5.10.15 oferuje markową odzież dla dzieci:
– kolekcje odzieży 5.10.15,
– obuwie dziecięce BABICE
– obuwie dziecięce BEFADO.

Odkryjcie wiosenne nowości marki 5.10.15.

Family Concept – linia ubrań dla całej rodziny dostępna w 5.10.15.”

Family Concept to linia ubrań dla całej rodziny w której znajdziecie odzieżowe propozycje dla każdego członka rodziny. Nasi projektanci dołożyli wszelkich starań, abyście mogli w zabawny, modny i wygodny sposób pokazać światu jak zgraną rodziną jesteście!

Linia składa się z bluz z kapturem, t-shirtów, oraz spodni dresowych lub legginsów dla całej rodziny. Propozycje są utrzymane w spójnej kolorystyce w której dominuje biel, szarość oraz róż. Na wszystkich modelach pojawiają się charakterystyczne dla marki 5.10.15. autorskie grafiki oraz hasła na przykład „Better together”.

Odkryjcie produkty z funkcją „Grow with me” dostępne w sklepie 5.10.15.

Dzieci rosną, rosną tak szybko, aby nadążyć za ich rozwojem stworzyliśmy wyjątkową serię ubranek dla niemowlaka!

Wyjątkowość produktów przejawia się w zastosowanych rozwiązaniach takich jak odwijane rękawki w bluzkach i bluzach, w body zostało zastosowane regulowane za zapięcie,  zaś w spodniach pojawiają się odwijane nogawki oraz odwijanie w pasie.

Odkryjcie produkty z funkcją Grow with me – rośnij ze mną. To unikalne produkty, które dzięki zastosowanym rozwiązaniom będą rosnąć wraz z Twoim dzieckiem! Produkty z funkcją Grow with me – rośnij ze mną są dostępne w rozmiarach 56-86 zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Jest polskim producentem obuwia dziecięcego najwyższej jakości.
Obuwie BEFADO wykonywane jest zgodnie z zaleceniami ortopedów oraz antropologów z Instytutu Przemysłu Obuwniczego w Łodzi, oddział w Krakowie, który już od lat przyznaje BEFADO certyfikat „ZDROWA STOPA”. Jest on gwarancją, że produkowane obuwie zapewnia prawidłowy rozwój stóp dziecka już od pierwszych lat jego życia.

Godziny otwarcia:

pn-sb 10:00-20:00
nd 10:00-18:00