STREFA ZDROWIA

Strefa Zdrowia, najprawdopodobniej najprzyjaźniejsze zdrowotnie miejsce w Skórzewie, sklep ze zdrową żywnością.

Na półkach STREFY ZDROWIA znajdzie dla siebie produkty każdy, kto uważnie selekcjonuje to co zajada, ale również ten kto z powodów zdrowotnych, lub ideologicznych pozostaje na diecie.

Strefa Zdrowia jest skierowana do osób pozostających na diecie bezglutenowej, wegetariańskiej, wegańskiej a także dla wszystkich osób, które chcą zdrowo się odżywiać i które dbają o jakość spożywanych produktów.

W STREFIE ZDROWIA znajdzie się również zaplecze kuchenne, gdzie będzie przygotowywana cała gama różnorodności i wariacji dietetycznych . Pojawią się bezglutenowe pierogi , naleśniki, warzywne pasty, kremy i pasztety, a także wielosmakowe kreacje domowych słodyczy.

Będziecie Państwo mogli również poznać wiele twarzy coraz popularniejszej KASZY JAGLANEJ, ale to nie wszystko, reszta przepisów i potraw będzie kombinacją Państwa oczekiwań i dietetycznie zdrowej kreatywności kucharza.

Główną ideą przyświecającą produkcji dań będzie zdrowie oraz maksymalnie mała ilość półproduktów, absolutny brak ulepszaczy i sztucznych konserwantów.

Zapraszamy do STREFY ZDROWIA, która dla jej właścicieli jest ideą zrodzoną z wiary, „iż jesteś tym co jesz” oraz z pasji do dobrego jedzenia, miejscem które można określić jako coś pomiędzy Apteką a Sklepem Spożywczym.

Taka jest również jego lokalizacja.

Nr tel. w sklepie: 61 224 58 88;  604 859 071
Adres e-mail: sklep@strefa-zdrowia.eu
Strona WWW: www.strefa-zdrowia.eu

Godziny otwarcia:

pn-pt 08:00-20:00
sb 08:00-20:00
nd 09:00-18:00