NASZA HISTORIA

Galeria Mallwowa, która od samego początku miała być projektem handlowo usługowym, została otwarta dla klientów 27 czerwca 2013r. i znakomicie wpisała się w krajobraz inwestycyjno-handlowy gminy Dopiewo. Mimo tego, że jest to typowa galeria lokalna, średniej wielkości, to jednak dzisiaj stanowi najsilniejszy punkt pejzażu handlowego gminy i przylegających do niej okolic Poznania.
Siła Galerii Mallwowej wynika z dwóch niezaprzeczalnych atutów. Pierwszy to znakomita lokalizacja. Położona przy głównym węźle komunikacyjnym – rondzie – na styku Poznania i Dopiewa, stanowi doskonałe miejsce zakupów nie tylko dla mieszkańców gminy Dopiewo, ale także dla wszystkich przejeżdżających tamtędy mieszkańców. Szacujemy, że obecnie, po dokonanych w 2015r. modernizacjach ul. Poznańskiej, przejeżdża tamtędy około 20 tys. samochodów na dobę.
Drugi atut to siła marek naszych najemców. Od samego początku zaufali nam tacy gracze jak Piotr i Paweł, Rossmann, Empik, Fabryka Formy czy Pepco. Dołączający do nich w ciągu ostatnich lat najemcy z różnych branż stworzyli dzisiaj kompletną mozaikę handlowo-usługowo-gastronomiczną.
 Z tych dwóch atutów wynika największa wartość Galerii Mallwowej, jaką jest jej potencjał. Obecnie odwiedza naszą galerię ok. 100 tys. klientów miesięcznie. Ale nie jest to „ostatnie słowo”, ponieważ plany inwestycyjne zakładają wybudowanie w okolicy kilku tysięcy mieszkań w najbliższych latach. Zamieszkają tam przyszli, potencjalni klienci galerii.
Dziękujemy wszystkim naszym najemcom i klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli i zapraszamy nowych do współpracy oraz na udane zakupy.
Właściciel oraz Dyrekcja Galerii Mallwowej.