17 Sty Bezpieczne zakupy w Galeria Mallwowa

📣📣Dbamy o Wasze bezpieczeństwo
🔸W Galerii Mallwowa codziennie dokładamy starań, aby zapewnić naszym Klientom najwyższe standardy bezpieczeństwa sanitarnego.
Komfort zakupów i bezpieczeństwo to nasze priorytety.
🔸Na wejściu do galerii Mallwowa znajdują się płyny do dezynfekcji, nadawane są również komunikaty głosowe informujące o zachowaniu dystansu, dezynfekcji oraz obowiązku noszenia maseczek.
🔸O zasadach i zaleceniach przypominają również plakaty , które można znaleźć w Galerii.
Przestrzegajmy zasad i zaleceń
Z punktu widzenia najemców galerii i naszego najważniejsze jest przestrzeganie zasad i zaleceń a wtedy każdy będzie mógł zrobić bezpieczne i spokojne zakupy.
🔸Zasada MDD
🔹M – jak maseczka, pamiętaj aby ją zawsze mieć poprawnie nałożoną tak aby zakrywała usta i nos,
🔹D – dystans, pamiętaj o zachowaniu bezpiecznego dystansu min. 2 metry, dotyczy to przestrzeni w sklepach i na pasażach,
🔹D – dezynfekcja, specjalnie dla Was przygotowaliśmy stanowiska do dezynfekcji rąk, do korzystania z których zachęcamy.
Dodatkowo możemy zwiększyć nasze bezpieczeństwo poprzez założenie rękawiczek jednorazowych na czas przebywania w galerii, a po wyjściu je zdjąć i wyrzucić.
🔸Jeżeli korzystamy z toalety na terenie Galerii Mallwowa pamiętajmy aby dokładnie umyć dłonie ciepłą wodą z mydłem przez min. 30 sekund.
🔸Bezpieczeństwo w sklepach i punktach usługowych
🔸Oprócz przestrzegania zasad bezpieczeństwa w przestrzeniach otwartych w galerii, pamiętajmy że te same zasady dotyczą również sklepów czy punktów usługowych.
🔸Dlatego każdy sklep posiada punkt do dezynfekcji rąk a zakupy robimy w maseczce i przy zachowaniu dystansu społecznego.