5. 10. 15

Godziny otwarcia:

Pn. – sob. – 10:00 – 20:00
Niedziela – 10:00 – 18:00

tel. 61 44 85 444
adres mailowy: moda@juppi.eu

Sklep JUPPI / 5.10.15 oferuje markową odzież dla dzieci:
– kolekcje odzieży 5.10.15,
– obuwie dziecięce BABICE
– obuwie dziecięce BEFADO.

5.10.15

Niech żyje modna wiosna i feeria wiosennych barw!

Tej wiosny projektanci 5.10.15. przygotowali dla najmłodszych mnóstwo propozycji zachwycających swoją formą, fantastycznymi grafikami oraz paletą barw od delikatnych pasteli po intensywne, nasycone kolory.

W tym sezonie chłopcy dzięki ubraniom mogą się przenieść na tor wyścigowy, ponieważ w kolekcji znalazły się projekty nawiązujące do wyścigów zarówno dynamicznymi grafikami w żywych kolorach, jak i napisami. Na pewno przypadną one do gustu małym Łobuzom.

Fani komiksów i kreskówek również znajdą dla siebie ubrania o młodzieżowym charakterze przemyconym w postaci grafik naniesionych na ubrania, np. z napisami #Łobuz lub „Było epic”.

W stylizacjach dla dziewczynek pojawia się motyw cyrku, zarówno w barwach, jak i tematycznych nadrukach. W całej dziewczęcej kolekcji pierwsze skrzypce grają pastelowe kolory, których dopełnieniem są intensywne czerwienie i róże. Jako elementy graficzne prym wiodą nadruki dla których powstania inspiracją była natura, jak również napisy nawiązujące do nurtu Girls Power.

Fanki dziewczęcych stylizacji pokochają wiosenne sukienki z łączonych materiałów, których dół został wykonany z tiulu oraz urocze spódnice ze zwiewnych materiałów.

Zarówno w propozycjach dla chłopców, jak i dziewczynek pojawia się jeans. Chłopcy znajdą dla siebie dżinsowe kurtki, które każdej stylizacji nadadzą modnego charakteru. Dziewczynki zachwycą się dżinsowymi sukienkami szmizjerkami, które można zestawić z wygodną kurtką bomberką.

Ważnym elementem kolekcji wiosennej są kurtki na okres przejściowy. Dziewczynkom proponujemy wygodne kurtki parki, zaś chłopcom kurtki z łączonych materiałów oraz z blokowymi zestawieniami kolorów. Absolutną nowością w naszej kolekcji są odwrócone zamki w kurtkach, na które nadrukowane zostały napisy. Pojawią się także sprawdzone i charakterystyczne dla marki 5.10.15. funkcjonalne kurtki 2w1 lub 3w1.

OBUWIE DZIECIĘCE BABICE

Marka baBice to obuwie dziecięce typu soft sole polecane przez pediatrów i ortopedów. Cały proces produkcji odbywa się w Polsce. Do tworzenia kolekcji firma wykorzystuje wyłącznie certyfikowane włoskie skóry. Najwyższa jakość kapci baBice została potwierdzona przez renomowany Instytut Badawczy TUV Nord.

 

BEFADO

Jest polskim producentem obuwia dziecięcego najwyższej jakości.
Obuwie BEFADO wykonywane jest zgodnie z zaleceniami ortopedów oraz antropologów z Instytutu Przemysłu Obuwniczego w Łodzi, oddział w Krakowie, który już od lat przyznaje BEFADO certyfikat „ZDROWA STOPA”. Jest on gwarancją, że produkowane obuwie zapewnia prawidłowy rozwój stóp dziecka już od pierwszych lat jego życia.