5. 10. 15

Godziny otwarcia:

Pn. – sob. – 10:00 – 20:00
Niedziela – 10:00 – 18:00

tel. 61 44 85 444
adres mailowy: moda@juppi.eu

Sklep JUPPI / 5.10.15 oferuje markową odzież dla dzieci:
– kolekcje odzieży 5.10.15,
– obuwie dziecięce BABICE
– obuwie dziecięce BEFADO.

5.10.15

Kolekcja Jesień 2019

Jesienią stawiamy na komfort ponad wszystko. Dzieci potrzebują wygodnych ubrań, które zapewnią im pełną swobodę ruchu. Właśnie taka jest jesienna kolekcja 5.10.15. Znajdziecie w niej najróżniejsze stylizacje w miejskim stylu. W tym sezonie stawiamy na mocne i intensywne kolory, które fantastycznie komponują się z szarościami. Casualowe ubrania przedstawiamy w nowoczesnym wydaniu, zestawiając ze sobą różne materiały i faktury.

Dziewczynkom proponujemy połączenie delikatnych pasteli i szarości z energetyczną czerwienią. W nadrukach nie zabraknie uwielbianych przez nie kotorożców oraz kotów. Dostępnych jest wiele modeli legginsów oraz stylowych bluz, ale miłośniczki elegancji także znajdą coś dla siebie – tiulowe spódniczki oraz sukienki w różnych stylach przecież nigdy nie wychodzą z mody! W kolekcji pojawią się niezastąpione kurtki parki do jesiennych zadań specjalnych oraz kurtki 2w1.

W kolekcji chłopięcej króluje uliczna moda i graficzne printy z hasłami, które naniesione zostały na ciemne tkaniny z dodatkiem intensywnej czerwieni i pomarańczy. Pojawią się ciekawe bluzy, różne modele jeansów, a dla luzaków – spodnie dresowe zarówno w stonowanych barwach, jak i tych bardziej jaskrawych. Dla chłopców także nie zabraknie ciepłych kurtek, także w wersji 2w1.

Dzieciaki, podbijajcie świat z nową kolekcją 5.10.15.!

BEFADO

Jest polskim producentem obuwia dziecięcego najwyższej jakości.
Obuwie BEFADO wykonywane jest zgodnie z zaleceniami ortopedów oraz antropologów z Instytutu Przemysłu Obuwniczego w Łodzi, oddział w Krakowie, który już od lat przyznaje BEFADO certyfikat „ZDROWA STOPA”. Jest on gwarancją, że produkowane obuwie zapewnia prawidłowy rozwój stóp dziecka już od pierwszych lat jego życia.